LV EN RU
LV EN RU

Izmantotie saīsinājumi:

  • POA - psihoterapeiti ar Francijas Psihoorganiskās Analīzes Skolas diplomu (L’École Française d’Analyse Psycho-organique)
  • LPB - psihoterapeiti ar Latvijas Psihoterapeitu biedrības sertifikātu
  • ECP - psihoterapeiti ar Eiropas Psihoterapijas Asociācijas sertifikātu (European Certified Psychotherapist)

Vārds Kontakti Tālrunis Pilsēta E-pasts Sert
Iveta Rukmane29166791
ivetarukmane@inbox.lv
29166791Rīga, Baldone, Jelgavaivetarukmane@inbox.lvPOA LPB
Olga Broka26835838
olga.broka@rpg.lv
26835838Rīgaolga.broka@rpg.lvPOA LPB
Skaidrīte Astahovska-Eglīte29157977
skaidritea@inbox.lv
29157977Cēsisskaidritea@inbox.lvPOA
Anita Pīlēna29575036
anita.pilena@inbox.lv
29575036Rīgaanita.pilena@inbox.lvPOA LPB ECP
Ginta Jansone+37129277533
jansone.ginta@gmail.com
+37129277533Rīgajansone.ginta@gmail.comPOA LPB ECP
Sanita Liljē29203058
lilje@parks.lv
29203058Rīgalilje@parks.lvPOA LPB
Ineta Ozoliņa-Pese26162516
ozolinai@inbox.lv
26162516Liepājaozolinai@inbox.lvPOA LPB
Vija Muižniece29103386
vija.muizniece@luxdata.lv
29103386Rīgavija.muizniece@luxdata.lvPOA LPB ECP
Linda Zīverte26544716
linda.ziverte@lu.lv
26544716Rīgalinda.ziverte@lu.lvPOA
Amanda Ķeruže29203319
amanda.keruze@inbox.lv
29203319Rīgaamanda.keruze@inbox.lvPOA LPB ECP
Līga Vaivade-Kalnmeiere26665165
liga@psihologaprakse.lv
26665165Rīga, Tukumsliga@psihologaprakse.lvPOA LPB
Ieva Priedniece29435308
ieva.priedniece@gmail.com
29435308Rīgaieva.priedniece@gmail.comPOA LPB ECP
Inese Jansone26417175
driada@navidator.lv
26417175driada@navidator.lvPOA
Armands Brants29183491
armands@medline.lv
29183491Rīgaarmands@medline.lvPOA LPB ECP
Ansis Jurģis Stabingis29213238
ansis@psihoterapija.lv
29213238Rīgaansis@psihoterapija.lvPOA ECP
Margarita Livmane26409300
margarita@mprakse.lv
26409300Rīgamargarita@mprakse.lvPOA LPB ECP
Mārīte Priekule29153084
marite.priekule@psihoterapija.lv
29153084Rīgamarite.priekule@psihoterapija.lvPOA LPB
Inese Bērziņa29413126
pegazens@inbox.lv
29413126Mārupe, Rīgapegazens@inbox.lvPOA
Ivita Puķīte29432459
ivitpuk@navigator.lv
29432459ivitpuk@navigator.lvPOA
Tamāra Žitkeviča26396014
tamara@ras.lv
26396014Rīgatamara@ras.lvPOA LPB
Raimonds Lazda29416269
raimondslazda@inbox.lv
29416269raimondslazda@inbox.lvPOA
Inga Reinfelde26541765
psihoterapeiteinga@gmail.com
26541765Preiļipsihoterapeiteinga@gmail.comPOA
Ivanda Šūpulniece29769773
ivandasupulniece@inbox.lv
29769773Rīgaivandasupulniece@inbox.lvPOA LPB
Anete Pope29445666
anete.pope@gmail.com
29445666Rīgaanete.pope@gmail.comPOA
Baiba Miķelsone26385013
taube@delfi.lv
26385013Rīgataube@delfi.lvPOA LPB
Vilma Selecka26717351
vilma.selecka@gmail.com
26717351Rīgavilma.selecka@gmail.comPOA LPB
Liene Vēsmiņa29184719
velive@inbox.lv
29184719Liepājavelive@inbox.lvPOA
Ginta Ratniece29149292
ginta.ratniece@apollo.lv
29149292Rīgaginta.ratniece@apollo.lvPOA LPB ECP
Sandra Mihailova29144606
sandra.j@inbox.lv
29144606Rīgasandra.j@inbox.lvPOA LPB ECP
Uldis Ābele29636643
a_uldis@inbox.lv
29636643Rīgaa_uldis@inbox.lvPOA
Inga Grīnberga29194063
grininga@inbox.lv
29194063Bauska, Iecavagrininga@inbox.lvPOA
Māra Bērziņa26565690
maraberzina@gmail.com
26565690Rīgamaraberzina@gmail.comPOA LPB
Jūlija Tepļakova29460632
julija16nov@inbox.lv
29460632Rīgajulija16nov@inbox.lvPOA LPB
Inese Birģele26513278
inesebirgele@inbox.lv
26513278Kuldīga, Rīgainesebirgele@inbox.lvPOA
Indra Tretjakova29417682
t_indra@inbox.lv
29417682Rīgat_indra@inbox.lvPOA LPB ECP
Inta Poudžiunas29126962
intapo@inbox.lv
29126962Rīga, Talsiintapo@inbox.lvPOA LPB
Ilona Šime26335606
ilona_sime@inbox.lv
26335606Siguldailona_sime@inbox.lvPOA
Ildze Zvaigzne29412369
ildze@alan.lv
29412369Rīgaildze@alan.lvPOA
Jeļena Sivuha29941951
jelena.sivuha@gmail.com
29941951Rīgajelena.sivuha@gmail.comPOA LPB
Lora Priedola26536630
lora_priedola@inbox.lv
26536630Liepājalora_priedola@inbox.lvPOA LPB
Daina Blumberga26462657
dainablum@e-apollo.lv
26462657Siguldadainablum@e-apollo.lvPOA LPB
Inga Kartupele29460221
ingakartupele@gmail.com
29460221Rīgaingakartupele@gmail.comPOA LPB ECP
Dace Blaževica29244182
dace.balzevica@krize.lv
29244182Rīgadace.balzevica@krize.lvPOA


Psihoterapeiti supervīzijā

Psihoorganiskās analīzes psihoterapeiti, kuri ir tiesīgi strādāt pieredzējuša speciālista (supervizora) pārraudzībā

Andžela Grūbe25996275
andzelagrube@inbox.lv
25996275Tukumsandzelagrube@inbox.lvPOA
Ruta Rimšāne28233563
ruta.rimsane@inbox.lv
28233563Rīgaruta.rimsane@inbox.lvPOA
Ulrika Plotniece29198134
ulrika.rupa@gmail.com
29198134Rīgaulrika.rupa@gmail.comPOA
Inese Ločmele29137826
inese@i-deja.lv
29137826Rīgainese@i-deja.lvPOA
Ineta Heinsberga29442320
ineta.heinsberga@inbox.lv
29442320Rīgaineta.heinsberga@inbox.lvPOA
Inita Pelse29224682
inita@outline.lv
29224682Rīgainita@outline.lvPOA
Diāna Indzere29334902
diana.indzere@inbox.lv
29334902Siguldadiana.indzere@inbox.lvPOA
Dace Grieze26132815
dacegrieze@inbox.lv
26132815Rīgadacegrieze@inbox.lvPOA
Līga Bernāte26337839
liga.bernate@gmail.com
26337839Rīgaliga.bernate@gmail.comPOA LPB
Inga Birkmane26527788
inga.birkmane@gmail.com
26527788Jelgavainga.birkmane@gmail.comPOA
Gundega Ulme29186460
gundegau@yohoo.com
29186460gundegau@yohoo.com
Matīss Eglītis28888596
matiss.eglitis@gmail.com
28888596Rīgamatiss.eglitis@gmail.comPOA
Ruta Krupinska26152902
rutakrupinska@inbox.lv
26152902Tukumsrutakrupinska@inbox.lvPOA